קצת עלינו...

אודות Row & Sail

Row & Sail– החברה שמאחורי קטמרן  XCAT.

אדם אחד, תשוקה אחת, חזון אחד…. Jochum Bierma, מהנדס אוסטרי, מייסד חברת Row & Sail, גילה את התשוקה שלו לשייט במהלך קורס שייט באחד מאגמי  אוסטריה, בשנת 2001.

היה לו חזון של סירת קטמרן שניתנת להרכבה ופירוק במהירות ובקלות וניתן להעבירה באמצעות מכונית רגילה ללא נגרר. בנוסף החליט שהקטמרן חייבת להציע גם בטיחות מרבית ולרכז כמה סוגים של ספורט ימי למוצר אחד.

החזון, ההתלהבות ורוח החדשנות יצרו את XCAT – מוצר אשר מלהיב את חובבי הספורט הימי בכל בעולם. שייט מפרשים, חתירה או XCAT – SUP היא הפלטפורמה המולטי – פונקציונלית המושלמת למספר ענפי ספורט ימי, שתוכלו ליהנות מהם בקלות מכיוון שהיא ניתנת להרכבה במהירות ונוחה להובלה. פשוט לפרוק מגגון הרכב שלכם ולהרכיב תוך מספר דקות ללא כלי עבודה.

גרסת המפרשית המלאה של ה- XCAT מורכבת במלואה תוך פחות מ -12 דקות. משקלה הקל ( אף חלק אינו שוקל יותר מ -17.5 ק"ג! ) הופך את סירת ה- XCAT לניידת לחלוטין – אדם אחד בלבד יכול להעמיס ולהעביר את XCAT בכוחות עצמו באמצעות מכונית רגילה, כך שכל האפשרויות שלכם פתוחות!

האנשים הטובים ביותר מייצרים את המוצרים הטובים ביותר. אנשים כאלה  עובדים ב –  Jochum Bierma .Row & Sail, המייסד, עובד עם צוות מומחים שכל אחד מהם מסור לתכנון כל פרט עד שנוצר מוצר מעולה בו השלם עולה על סכום חלקיו. המעצבים והמהנדסים בחברה מקבלים יד חופשית ואינם מצויים תחת לוח זמנים לחוץ, גורם המייתר תירוצים להתפשר על שום דבר פחות משלמות. בפיתוח  XCAT הושקעו כבר מספר שנים, וזהו למעשה פרק הזמן הנחוץ כדי להחדיר לשוק כלי שייט ייחודי כל כך שקובע סטנדרטים חדשים בכל תחום, ולא רק להעתיק או לשפר מוצר שכבר קיים. חדשנות אפשרית רק אם אתם מפקפקים בדברים שתמיד היו נהוגים, ואשר רבים האמינו שלא ניתן היה לשפר אותם. ב- Row & Sail האיכות מתחילה בבחירת החומרים הטובים ביותר, תוך ירידה לפרטים שאחרים אפילו לא מבחינים בהם, ובמיוחד בבדיקת המוצר בפועל עד כדי בטחון מלא שאפילו הלקוח התובעני ביותר יהיה מרוצה מהתוצר הסופי.

חברת Row & Sail שמה לה למטרה להמשיך לתכנן לפתח ולייצר כלי שייט ייחודיים לספורט ימי, להנאת חובבי השייט מסביב לגלובוס.

אודות XCAT ישראל

XCAT ישראל הינה הנציגה הרשמית והבלעדית בישראל של חברת Row & Sail מאוסטריה, יצרנית XCAT, ומשווקת את כלל מוצרי החברה בישראל.

אני, ערן שבתאי, הבעלים והמנהל של XCAT ישראל, שייט ותיק בעל רקע וניסיון ימי רב. נדבקתי בחיידק השייט כשהתחלתי לחתור על קיאקים בנחל הירקון במסגרת לימודי הימאות כתלמיד בחטיבת הביניים. מאז ועד היום, צברתי ניסיון רב בשייט על כלי שייט מכל הסוגים, כמו כן על גלשני רוח. אני בעל רישיון משיט "סקיפר" מזה 15 שנים. במהלך השנים האחרונות ביקרתי פעמיים בתערוכת השייט הגדולה בעולם, "Boot", בדיסלדורף, גרמניה. בין העיסוקים בשייט ועבודתי כמנהל שיווק בחברה המייבאת ומשווקת ציוד הרמה ושינוע וכלי רכב חשמליים, הספקתי להשלים תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני במנהל עסקים מהטכניון.

למרות העיסוק הרצוף בשייט, ובעיקר במהלך השנים האחרונות, הרגשתי שחסר לי משהו. גלישת רוח עבורי הייתה ספורט מדהים ומאתגר, ולעתים אף קיצוני, אך יחידני, שרק הגולש עצמו יכול ליהנות ממנו. גלשתי בכל הארץ, בצפוניות בים התיכון ובאילת, במזרחיות של החורף בבת גלים ובקיץ בכינרת. כאשר הוצאתי רישיון משיט "סקיפר", התחלתי לשוט על יאכטות במסגרת מועדוני השייט במרינה הרצליה, וכן הפלגתי לחו"ל ובחו"ל. הפלגה על יאכטה הייתה בשבילי כיף גדול, לארח משפחה וחברים לשייט של כמה שעות, אך היה חסר לי הריגוש העצום והכיף של שייט מפרשים מהיר מאד וקרוב למים. הרגשתי שאני שט על סירה גדולה ומסורבלת, ולפעמים הרגשתי שמיותר לי לקחת איתי לשייט את חדרי השינה, הסלון והמטבח שיש ביאכטה, בוודאי לא לשייט של כמה שעות מול החוף בהרצליה……

במשך השנים תמיד התעניינתי בעולם השייט ובחידושים בו. כאשר גיליתי את XCAT, מיד הבנתי שמצאתי את הפתרון המושלם בשבילי. סירה אמתית בגודל מלא, שניתן לקחת על גגון הרכב שלי בדיוק כמו גלשן רוח, לכל מקום בארץ, לים התיכון, אילת והכינרת, ושניתן להרכיב אותה מהר ובקלות וללא כלי עבודה. סירה שאפשר לקחת עליה משפחה וחברים, קלה מאד להשטה, יציבה מאד, בטוחה, ומהירה כמו הרוח. סירה שאפשר לעשות אתה כל כך הרבה, בכל כך מעט…

XCAT בשבילי היא חלום שהתגשם. ומה אתך ?

צרו קשר

אם יש לכם שאלות נוספות אל תהססו לפנות אלינו.
נשמח לסייע באמצעות הטלפון או באמצעות השארת פרטים.

תפריט נגישות